HomeSociale

Dhunoi turistët spanjollë, nis shembja e restorantit të Mihal Kokëdhimës

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) ka nisur mëngjesin e sotëm aksionin për shembjen e restorantit ‘Panorma’, pronë e Mihal Kokëdhimës, që u arrestua pasi dhunoi turistët spanjollë.

Lajmin e ka bërë vete me dije IKMT, duke njoftuar nisjen e punës. Mësohet se restoranti i Mihal Kokëdhimës ka qenë një ndërtim pa leje.

panorma1

Në vend janë forca policie dhe fadroma që kanë nisur ndërkohë punën për shembjen e objektit.

panorma
1
3

TË NGJASHME