HomeShowbiz

Dhurata Dora duket shumë stil në klipin e ri

“Jake Jake”, mban titullin kënga e fundit e Dhurata Dorës e cila tashmë ka mbledhur mbi 38 milionë klikime në kanalin, Youtube.

Dhe tani duket se Dhurata ka nisur xhirimet e projektit të ri muzikor e cila në rrjete sociale ka publikuar pamjet.

“Qikat e mia”, ka shkruar ajo në postimin e hedhur në Instagram që mbase kështu do të quhet kënga e re e saj.

Dora edhe në këtë klip vjen mjaft unike dhe besoj se kjo këngë do të mirëpritet nga publiku.


TË NGJASHME