HomeShowbiz

Dhurata Dora ndryshon look, ja si duket këngëtarja

Dhurata Dora është një prej këngëtareve më të preferuara për publikun shqiptar.

Jemi mësuar që këngëtaren ta shikojm gjatë gjithë kohës me flokë në ngjyrë të errët por tani jo më.

Dhurata ka ndryshuar look dhe nga nje brune është kthyer në një bjonde shumë tërheqëse.

Me sa duket ky do të jetë look-u i verës pë këngëtaren.

View this post on Instagram

Tranquillo baby ?

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on


TË NGJASHME