HomeShowbiz

Dhurata Dora ndryshon pamje, shfaqet shumë më ndryshe

Dhurata Dora është jo vetëm një këngëtare shumë e dashur për publikun, por dallon gjithashtu edhe për tiparet e saj karakteristike ku e shohim gjithnjë në formë perfekte.

Këngëtarja është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë vazhdimisht foto e video të ndryshme jo vetëm nga koncertet e saj, por edhe nga përditshmëria.

Këtë herë këngëtarja paraqitet disi më ndryshe në pamje kjo pasi ka errësuar plotësisht ngjyrën e flokëve.

View this post on Instagram

Life is short. Make every hair flip count bebe?

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

Nëse jemi mësuar ta shohim me flokë në ngjyrë lajthi me nuanca të natyrales, këtë herë Dhurata vjen me një look më agresiv, me flokë të zeza të gjata dhe me një grim pak më të theksuar se zakonisht dhe duhet pranuar se duket shumë mirë.

“Jeta është e shkurtër, bëj që çdo moment t’ja vlejë”, shkruan Dhurata krahas fotove, ndërsa ka marrë komplimente nga fansat e saj.


TË NGJASHME