HomeShowbiz

Dhurata Dora pozon pa makeup

Së fundmi, Dhurata ka ndarë me fansat një foto në InstaStory, pa makeup.

Dhe në të vërtetë, këngëtarja Dora duket bukur dhe tërheqëse edhe kur nuk vë fare grim.

Dhurata duket gjithnjë bukur në skenë, teksa rrallë herë fansat kanë pasur mundësinë ta shohin se si duket ajo jashtë saj.

Ajo është çdo herë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme nga jeta e saj.

Këngëtarja Dhurata Dora është shumë e dashur nga publiku për këngët e saj.

Dhurata është në përgatitje të një projekti të ri muzikor për fansat, që do ta sjellë së shpejti.


TË NGJASHME