HomeShowbiz

Dhurata e veçant që Kylie kishte për 23 vjetorin e ditëlindjes

Në 23 vjetorin e ditëlindjes së Kyli Jenner, shumë miq dhe familjar nuk nguruan të postonin foto nga më të ndryshme të bukuroshes.

as postimeve të shumta nga familjarët dhe miqtë, edhe vetë Kylie Jenner ndau një koleksion fotosh për të shënuar 23 vjetorin e saj.

Në një çastë të ëmbël me vajzën e saj Stromi 2 vjeçare, ylli televiziv e quajti vajzën e saj si një nga dhuratat më të mira nga të gjitha.

Stromi dukej se po frynte qirinjët e tortës së Kylie, derisa ajo e puthte ëmbël në faqe.

Image

TË NGJASHME