HomeShowbiz

Dhurata luksoze e Kanye West për Kim

Kaney West eshte bashkëshorti me i mire dhe pike! Kim Kardashian ka marrë nga bashkëshorti i saj Kanye hic më shumë e hic më pak se një shtëpi 14 milion dollarëshe.

41-vjeçari bleu apartamentin spektakolar të diznejuar nga arkitekti me famë botërore Norman Foster. Apartamenti ndodhet në plazhin e Miami.

Në fakt nuk është një shtëpi e zakonshme sepse ka përmasat e një vile gjigande e cila sipas TMZ ka 4 dhoma, 5 tualete, dhe një tarracë super gjigande për të pushuar. Në ndërtesë ndodhet një palestër private, një banjë dhe një pishinë. Nuk mungojnë sallonet e mëdha të ndënjes të cilat janë të përshtatura për familjen e Kim./lapsi.al


TË NGJASHME