HomeLajmi i Fundit

Digjet një makinë në Devoll

Një makinë është djegur gjatë natës rreth orës 02:20, në lagjen nr.1 në Bilisht të Devollit.

Mjeti tip “Hyundai” në pronësi të shtetasit me iniciale D. A.,  ishte parkuar para banesës së tij.

Grupi hetimor po punon për të sqaruar rrethanat e ngjarjes dhe përcaktuar shkaqet e rënies të zjarrit.