HomeShowbiz

Diplomohet në SHBA vajza e Shpëtim Saraçit, ja detaji që i befasoi të gjithë

Rreth dy vite më parë, Shpëtim Saraçi dhe Mira Konçi u larguan nga Shqipëria për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ditën e djeshme në familjen e artistit shqiptar ka patur festë, kjo pasi vajza e madhe Era sapo është diplomuar dhe e gjithë familja ishin aty për ta mbështetur dhe për t’u ndjerë krenar me arritjen e bukuroshes së tyre.

1-65.jpg

Ajo ka publikuar disa foto dhe video nga dita e diplomimit, ku shfaqet me pelerinën e zezë dhe flamurin kuqezi në qafë.

Prindërit e saj duken tepër krenarë për arritjen e vajzës së tyre, veçanërisht babi Shpëtim.Drini gjithashtu i ka hyrë rrugës së muzikës, njësoj si prindërit, dhe madje ka publikuar këngën e tij të parë.


TË NGJASHME