HomeShowbiz

Direkt nga karantina, ish e dashura e Neymar provokon me foto “hot”

Sara Vucelic, është një modele kroate e cila mori famë pas historisë së dashurisë me yllin brazilian Neymar. Lidhja mes tyre zgjati vetëm disa muaj, por fama e Vucelic, vazhdon të shtohet.

E gjendur në izolim, modelja bukuroshe ka vendosur të postojë disa foto dhe video në instagram ku hiret e saj trupore, marrin te gjithë vëmendjen.

33-vjeçarja është një prej femrave më seksi dhe tërheqëse në Kroaci dhe shpesh vendosë të provokojë imagjinatën e ndjekësve të saj të shumtë.

View this post on Instagram

#fitnessfun ?

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on


TË NGJASHME