HomeModa

Disa modele flokësh më trendi të momentit

Jemi në muajin korrik dhe të gjithë e dimë sa e vështirë është të kesh flokë të gjatë.

Prandaj nëse jeni bezdisur nga flokët e gjatë dhe po kërkoni të bëni një ndryshim, sezon i verës është i duhuri.

“Cosmopolitan” ju rekomandon modelin e flokëve “Bob”, i cili së fundmi po bën namin.

Më poshtë po ju tregojmë 13 ide si të mund t’i prisni dhe shpresojmë t’ju pëlqejnë.


TË NGJASHME