HomeShowbiz

Diva e pop-it vjen sërish me poza seksi

Beyonce është një nga këngëtaret më të famshme në botë.

Si e tillë ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon shumë imazhe të reja.

Ata janë prindërit krenar të Blue Ivy dhe binjakëve Sir dhe Rumi.


Por Beyonce dhe Jay Z shijuan një ditë pa fëmijë të hënën, në bordin e një jahti luksoz në Florida.

Beyonce shfaqi fizikun e saj me njëveshje dy pjesëshe për një takim me nënën e saj Tina Knoëles dhe njerkun e saj, Richard Laëson.


TË NGJASHME