HomeShowbiz

Djali i ri i “Përputhen” tregon dëshirën e tij për të bërë tatuazhe, por ia ndalon feja

Djali i ri i Për’Puthen është Blerimi dhe ditën e djeshme ka treguar në studio më shumë për besimin e tij në fenë islame.

Ai teksa po fliste me Lokon ka shprehur pëlqimin e tij për tatuazhet por nuk i ka realizuar ato për shkak të besimit që ka.

“Po flisja me Lokon. Unë do të doja ta mbushja trupin të gjithin më tatuazhe, por nuk më lejon feja. Edhe alkool nuk pi prej fesë. Unë mund të kem bërë mëkate shumë por nuk jam në dijeni”, tha Blerimi.


TË NGJASHME