HomeShowbiz

Djalit të Majkut i pëlqen hip hopi

Majk pa dyshim se mund të ndihet mirë me preferencat e hershme të djalit të tij.

Ai u bë baba kohë më parë kur ai priti fëmijën e parë në jetë nga ish e dashura, Majlinda Zeka.

Pavarësisht se dyshja u ndanë dhe erdhi në jetë Roani, ata vazhduan të ndarë.

Majku pranoi atësinë dhe viziton shpesh djalin e kujdeset për të.

Së fundmi Majlinda ka publikuar një video të Roanit i cili shihet se si i pëlqen kënga hip hop në veturë.

Roani i ngjan shumë Majkut, jo vetëm në pamje, por duket edhe me preferenca muzikore.

 

https://vimeo.com/302335505


TË NGJASHME