HomeShowbiz

‘Do bësh nomin’, Rama mesazh Ermalit për filmin e ri

Ermal Mamaqi po shijon suksesin e filmit të tij ‘2 gisht mjaltë’, me protagoniste Elvana Gjatën. Ermal Mamaqi ka ndarë së fundmi disa detaje rreth filmit, i cili në vetëm pak ditë është kthyer në filmin më të ndjekur në kinematë shqiptare.

I ftuar në emisionin “Trokit”, Ermali tregoi mesazhin që i kishte dërguar kryeministri Edi Rama rreth këtij projekti.“Me thënë të vërtetën, Rama më dërgoi mesazh dhe më tha: ‘Ke për të bo nomin me këtë film’”, tregoi Mamaqi.


TË NGJASHME