HomeShowbiz

“Do ndonjë të luaj”, Luana Vjollca shfaqet e zjarrtë në fushën e tenisit

Ka qenë pikiërisht një fushë tenisi ku moderatorja Luana Vjollca ka zgjedhur të realizojë një set fotogtrafik.

Ndryshe nga seti i fundit ku u shfaq e veshur me kostumin e zi serioz dhe shaminë në kokë, Vjollca ka zgjedhur që kësaj here të vijë më sportive. Luana ka veshur një kostum në ngjyrë fosforishente jeshile.

“Do ndonjë të luajë?”, ka shkruar moderatorja krah postimit të saj ku është shfaqur mjaft tërheqëse.

Kujtojmë se Luana ka ndarë dhe disa foto nga studio muzikore, duke treguar për fansat se shumë shpejt do të sjellë edhe projekte muzikore pas një mungese disa mujore në ekran.


TË NGJASHME