HomeShowbiz

‘Do të kalonit një natë me Ronaldon?’, modelja jep përgjigjen që nuk pritej

Modelja Erjona Sulejmani, është kthyer në një nga femrat më të komentuara të Showbiz-it. Së fundmi, modelja ka tërhequr sërish vëmendje, teksa ju është përgjigjur disa pyetjeve nga fansat në Instagram.

Dhe normalisht, pyetja më e shpeshtë që i bëhet modeles është, nëse ajo do të tentojë sërish të lidhet me ndonjë futbollist, pas historisë që pati me futbollistin Blerim Xhemaili.

Përgjigja e saj është mëse e qartë, lidhja me ish-in e saj është e mjaftueshme. Por, megjithatë pyetjet, sërish nuk kanë të ndalur. Një prej ndjekësve të saj, i bëri një pyetje, nëse bukuroshja shqiptare, do të kishte dëshirë të kalonte një natë me “yllin” e Juventusit, Cristiano Ronaldon. Dhe përgjigja nga ana e Erionës, është si gjithmonë shumë e prerë dhe refuzuese.

Kjo nuk është hera e parë që Erjona refuzon të kalojë një natë me Ronaldon.


TË NGJASHME