HomeShowbiz

Do t’i rikthehet apo jo muzikës Zaimina Vasjari

Mami i Khloe-s i është përkushtuar shumë asaj dhe Klodit, bashkëshortit. Ky përkushtim e ka distancuar nga muzika, edhe pse kjo nuk besojmë se ka qenë e vetmja arsye pse Zaimina nuk ka publikuar këngë të reja. Gjithsesi në rubrikën “25 pyetje për Zaiminën” në  Prive, Zaimina ka zbuluar se a do t’i rikthehet muzikës.

“ Edhe po, edhe jo. Përqindjen më të madhe e ka Jo-ja”,-është shprehur Zaimina.

Mesa duket mami Zaimina e paska ndarë mendjen për t’u shkëputur nga muzika. Gjithsesi, ajo ka treguar se nëse do të bënte një këngë, do të bashkëpunonte me Tayna-n sepse i pëlqen shumë.


TË NGJASHME