HomeShowbiz

Drake e merr karantinën seriozisht ndërsa kërcen rreth mega-rezidencës me këngën Tootsie Slide

Drake na ka bekuar me një këngë të re, Tootsie Slide, për të na ndihmuar të kalojmë karantinën pak më të lehtë.

Dhe, jo vetëm kaq, por 33-vjeçari ka hedhur një video muzikore, e filmuar në shtëpinë e tij duke dëshmuar se po e merr seriozisht izolimin.

Klipi fillon me një vështrim në rrugët boshe në Toronto, pasi njerëzit qëndrojnë në shtëpi mes bllokimit.

Më pas ne futemi në shtëpinë luksoze të Drake. Kamera i bërë homazhe të ndjerit Kobe Bryant, me fanellat e tij të LA Lakers të shtruara në një tryezë në atë që duket se është zyra e këngëtarit.

Ai më pas na merr nëpër korridore të panumërta prej mermeri, duke treguar barin, piano, pishinën dhe kuzhinën mahnitëse të tij.

Klipi përfundon ndërsa Drake vendos në ekranin e tij shumë fishekzjarre për të gjithë ne.

Dhe fansat dashuruan çdo sekondë të tij.

Duke shkruar në Twitter, një fans ulërinte: ‘’Kënga Toosie Slide u bë vetëm që Drake të na tregonte ne shtëpinë e tij dhe një shtëpi si kjo është ajo që më duhet’’.

©Tatani/GotaNews


TË NGJASHME