HomeShowbiz

‘Dridhet’ Instagrami/Bëhen bashkë Kejvina dhe Françeska

Kemi të drejtë tani të themi se Kejvina Kthella dhe Françeska Jaçe i vunë flakën rrjetit. Dy modelet bukuroshe e shumë të përfolura në media, kanë vendosur të bëjnë që sytë e çdokujt të kthehen nga ato sonte. Me fotot e publikuara në Instagram, kanë treguar edhe njëherë se pse janë nga modelet më të kërkuara në treg. Kejvina dhe Françeska shihen të pozojnë me  bikini, duke ekspozuar trupin perfekt, ndërkohë që tërheq vëmendjen edhe logoja “Besties“. Komentet kanë qenë të shumta, dhe bien në sy edhe komentet nga personazhe të tjerë të Showbizit, ku spikat ai i Einxhel Shkirës, e cila u uron suksese. Image result for franceska jace and kejvina kthella Ende nuk dihet nëse këto foto janë për ndonjë fushatë të re modelingu, apo gocat seksi janë duke planifikuar një biznes të ri. Në foton e postuar nga Françeska, ajo shkruan, ‘pritja ja vlen’, ndaj edhe ne nuk kemi çfarë të bëjmë tjetër veçse të presim. Ndërkohë që kujtojmë se Kejvina dhe Françeska janë shoqe të ngushta për një kohë të gjatë dhe ndërkohë që presim të kuptojmë motivin e këtyre fotove përvëluese, le të shijojmë fotot hot me të cilat dy bukuroshet provokojnë herë pas here. Image result for franceska jace and kejvina kthella

TË NGJASHME