HomeShowbiz

Dritë dhe në errësirë! Tayna surprizon me veshjen

Veshjet neon dhe jo me ngjyra të ndezura janë trendi i momentit.

Kështu Tayna, vendosi t’i surprizojë të gjithë gjatë një koncerti në mbrëmjen e Bajramit, duke zgjedhur një veshje që bën dritë edhe në errësirë.
Reperja e shfaqi veshjen e veçantë në story, përmes një videoje ku nuk dallohet thuajse asgjë përveç një shkëlqimi neoni të bardhë.

Viteve të fundit, fustanet “glow in the dark” (shkëlqe në errësirë) ua kemi parë disa vajzave të famshme në Hollywood.

Po kështu në Met Gala këtë vit, Zendaya zgjodhi efektin e dritave për t’u dukur si një Hirushe e magjepsur.


TË NGJASHME