HomeShowbiz

Dua dhe Anwar sjellin fotot nga shtrati

Edhe pse pjesa më e madhe zjedhin ta kalojnë mbëmjen jashtë, Dua dhe Anwar kanë zgjedhur ta kalojnë mbrëmjen në shtëpi.

Dua Lipa dhe Anwar Hadid janë të pandashëm nga njëri-tjetri kudo që shkojnë.

Mbrëmjen e sotme, këngëtarja shqiptare po e kalon pranë të dashurit në shtëpi, ndërsa kanë ndarë me ndjekësit një foto në Instagram.

Të dy po relaksoheshin të shtrirë në krevat gjatë kësaj mbrëmje.

Dua Lipa muajt e fundit ka qëndruar në shtëpi bashkë me të dashurin, Anwar Hadid, ndërsa për momentin ka pezulluar planet në muzikë.


TË NGJASHME