HomeShowbiz

Dua dhe Anwar të pandashëm nga njëri tjetri gati për një fluturim romantik

Anwar Hadid dhe Dua Lipa kishin ‘pushtuar’ mediat rozë kur konfirmuan lidhjen e tyre, çifti pas obligimeve që kishin kanë vendosur të ikin për disa ditë pushimi.

Është këngëtarja shqiptare ajo e cila ka publikuar disa imazhe teksa shihen duke u bërë gati për një udhëtim romantik me avion privat, dhe dyshja duken më të lumtur se kurrë.

View this post on Instagram

omw!!!!! ??????

A post shared by FUTURE NOSTALGIA 2020 ?? (@dualipa) on

View this post on Instagram

omw!!!!! ??????

A post shared by FUTURE NOSTALGIA 2020 ?? (@dualipa) on

View this post on Instagram

omw!!!!! ??????

A post shared by FUTURE NOSTALGIA 2020 ?? (@dualipa) on


TË NGJASHME