HomeShowbiz

Dua Lipa dhe Bella Hadid nuk shkojnë mirë?! Ditëlindja e këngëtares shton dyshimet


Ditën e djeshme këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa festoi 24-vjetorin e lindjes. Këtë ditë të veçantë Dua,zgjodhi ta festojë pranë miqve dhe familjarëve të saj në një vend bregdetar dhe nuk munguan as urimet e shumta.

Pasi na tregoi “thesaret” që i dashuri i saj i bëri për ditëlindje, Dua Lipa ka vijuar të marrë urime po aq të veçanta për ditëlindjen e saj.

Gigi Hadid i ka dedikuar asaj një postim të veçantë, ku shkruan: “Gëzuar ditëlindjen engjëll”.

Dua Lipa është e lidhur me vëllain e modeles së njohur, Anwar Hadid. Ky raport i ri në jetën e këngëtares tërhoqi jo pak vëmendjen e mediave dhe ndjekësve të 24-vjeçares për shkak se erdhi fill pas ndarjes nga Isaac Carew.


TË NGJASHME