HomeShowbiz

Dua Lipa e përmalluar për atdheun

Festivali, tashmë i përvitshëm “Sunny Hill 2019”, pritet të mbahet më 2, 3 dhe 4 gusht në Prishtinë.

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa do rikthehet në Kosovë për festivalin Sunny Hill.

Me anë të postimeve në rrjetet sociale Dua nuk ngurron të tregojë se mezi po pret të kthehet në atdhe.

“Edhe një javë ka mbetur deri sa të kthehëm në tokën e nënës.”-shkroi ajo.

Në festival do ë jenë të pranishëm Miley Cyrus së bashku me Dj Calvin Harris dhe reperin me famë botërore Gashi.

Dua do jetë e pranishme në Sunny Hill por vetëm për të mbështetur babain e saj, Dukagjin Lipa që është organizator i festivalit.


TË NGJASHME