HomeShowbiz

Dua Lipa flet shqip: “Menxi po pres”

Dua Lipa do të jetë në Prishtinë në 10, 11 dhe 12 Gusht dhe lajmin e dha në shqip. Përmes një videoje në Instagram u përpoq të fliste shqip dhe ia doli.

“Hej Prishtinë, Dua këtu. Rrugës jam menxi po pres me ju pa më 10 gusht Sunny Hill Festival. Menxi po pres”, tha ndërkohë që zbuloi se para se ta publikonte e pa disa herë videon.

“Pasi e pashë disa herë videon, para se ta postoja, kuptova që duhet ta praktikoj shqipen time ‘menxi po pres’ hahaa. Ju dua!!! Sot Sot Sot”, sqaron përbri videos/tiranapost.al


TË NGJASHME