HomeShowbiz

Dua Lipa i jep fund lidhjes me Isaac Carew, zbulohet arsyeja

Së fundmi kanë qarkulluar shumë zëra se Dua Lipa ishte ndarë nga i dashuri Isaac Carew, dhe me sa duket dyshimet tashmë janë të vërteta.

Dyshja patën një krizë në çift para 18 muajsh dhe u pajtuan përsëri, por burime për “The Sun” bëjnë me dije se çifti është ndarë sërish për shkak të problemeve që ka shkaktuar axhenda e ngjeshur e secilit dhe largësia.

“Gjërat ishin mirë për pak kohë, por Dua është gjithmonë e më shumë e zënë dhe e lodhur. Ata nuk janë takuar aq sa kanë dashur, aq sa do të donin”, ka thënë një burim për The Sun.


TË NGJASHME