HomeShowbiz

Dua Lipa imazhi i ri i YSL

Dua Lipa ka ndarë mëngjesin e sotëm një lajm fantastik me fansat. Këngëtarja e cila është në majat e karrierës, do të jetë imazhi i ri i parfumeve të markës prestigjioze YSL.

“Vështirë ta mbaj sekret! Pra, krenare dhe e lumtur që do të jem imazhi i parfumeve të YSL për femra. Faleminderit ekipit të YSL Beauty, që më keni bërë të ndihem si në shtëpi, që më keni lejuar të luaj një rol të vogël për parfumet tuaja dhe që keni bërë ëndrrat e mia të realizohen”, shkruan Dua në Instagram.

//www.instagram.com/embed.js

TË NGJASHME