HomeShowbiz

Dua Lipa mahnitëse në Kanë, e gjithë vëmendja te fustani

Ndërsa shumë figura të njohura botërore kanë parakaluar në tapetin e kuq në Kanë, nuk kishte si të mos mungonte dhe këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa.

Ajo rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve e shfaqur tepër mahnitëse me fustanin ngjyrë të kuqe, nga koleksioni i Valentinos për pranverë. Këngëtarja e kishte kombinuar këtë fustan, me një palë sandale stiletos minimale ndërsa dukej mjaft e bukur.

Si gjithmonë bukuroshja nuk na zhgënjeu.


TË NGJASHME