HomeShowbiz

Dua Lipa në Kosovë me të dashurin e ri, ja marrëdhënia me familjen e tij

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka arritur në Kosovë. 

Dua nuk ishte e vetme pasi i dashuri i saj i ri Anwar Hadid e ka shoqëruar këngëtaren në vendlindje. 

 Para se të nisej, Dua Lipa ka publikuar disa foto në profilin e saj në Instagram ku në njërën prej tyre shfaqej me të dashurin, vëllain e Gigi dhe Bella Hadid. 

suve.png

Nuk mund të mungonte komenti i Gigit e cila e quajti dashuri këtë foto, ndërsa se çfarë marrëdhënie ka vjehrra e saj me Duan, Yolanda Hadid e tregoi me një emoji pasi komentoi një zemër. 

Në familjen Hadid duket se të gjithë e duan Këngëtaren Dua.


TË NGJASHME