HomeShowbiz

Dua Lipa në krahët e reperit shqiptar

Në festivalin ‘Sunny Hill’ të mbajtur vitin e kaluar në Prishtinë këngëtarja Dua Lipa kishte kënduar bashkë me reperin Action Broson.

Lipa së fundmi është duke qëndruar në Neë York pasi është e angazhuar me projekte muzikore dhe koncerte.

Përpos këtyre angazhimeve ajo ka vizituar edhe reperin e njohur me prejardhje shqiptare në studion e tij.

Ndonëse mund të ketë edhe ndonjë bashkëpunim mes dyshes, por kjo mbetet të bëhet zyrtare nga vetë ata.


TË NGJASHME