HomeShowbiz

Dua Lipa në momente intime me të dashurin

Dua me Anwar çifti i njohur janë mjaft të komentuar në mediat rozë dhe shihen çdo herë përkrah njëri-tjetrit, por nuk mungojnë as momentet që I publikojë së bashku në rrjetet sociale.

Së fundi ishte Anwar ai që ka publikuar një fotografi teksa I dhuron një puthje plotë pasion këngëtares shqiptare.TË NGJASHME