HomeShowbiz

Dua Lipa poston foton e ëmbël me të dashurin

Dua Lipa ka qenë shumë e angazhuar me projekte të reja muzikore dhe koncerte gjatë kësaj periudhe.

Dua Lipa pas këtyre angazhimeve vendosi të pushojë për disa ditë.

Ajo zgjodhi si destinacion Los Angeles, ndërsa po shoqërohet nga i dashuri i saj, Isaac Carew dhe miqtë e tyre.

Në një fotografi që Dua dhe Isaac postuan në Instagram, këngëtarja shihet e lumtur përkrahë të dashurit, teksa po ecnin.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Dua Lipa është “If Only”, në duet me Andrea Bocellin.

 


TË NGJASHME