HomeShowbiz

Në një romancë me Anwar Hadid, Dua Lipa pranon lidhjen në mënyrën më të ëmbël

Dua Lipa ka qendër në qendër të vëmendjes kohët e fundit, kjo për shkak të ndarjes nga i dashuri i saj Isaac. Por së fundmi ajo tërhoqi vëmendjen për shkak të spekulimeve se ndodhet në një lidhje me vëllain e motrave të famshme Hadid, Anwar Hadid.

Ndonëse këto thashetheme u vërtetuan pasi dyshja u kap mat bashkë, asnjëri prej tyre nuk ka reaguar në lidhje me raportin e tyre.

Së fundmi, bukuroshja ka publikuar një video romantike në makinë ku shihet së bashku me modelin ndërkohë që ky i fundit nuk ngurron që në fund ti jap dhe një puthje Duas. Siç duket Dua dhe Anwar kanë vendosur që më në fund ta pranojnë hapur lidhjen.


TË NGJASHME