HomeShowbiz

Dua Lipa prezanton ndryshimin e ri në pamje

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, ka ndërprerë të gjitha aktivitetet e saj muzikore së fundmi.

Ashtu si e gjithë bota, Dua po e kalon kohën në vetë-izolim, për shkak të rrezikut të përhapjes së pandemisë coronavirus.

Ndërkohë, 24-vjeçarja nuk heziton që herë pas here të ndajë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, Lipa ka prezantuar për ta dukjen e saj të re bionde me baluke.

View this post on Instagram

the new normal

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Këtë ndryshim ajo e bëri së fundmi, teksa në një video të shkurtër të hedhur në Instagram, ka bërë për vete fansat me ndryshimin e saj të ri.


TË NGJASHME