HomeShowbiz

Dua Lipa shafqet tërsisht seksi në shtrat me të brendshme

Postimi i fotove nga rutina e përditshme është bërë një modë për vip-at shqiptarë dhe jo vetëm.

Por këngëtarja me famë botërore Dua Lipa ka ekspozuar më shumë se sa duhet në një foto të rutinës së saj.Kjo e fundit ka postuar në rrjetin social Instagram foto në të cilën shfaqet në shtrat, me maskë fytyre dhe të brendshm e dantelle. Sigurisht që ky postim i Duas nuk ka qenë rastësor pasi interesimi për një foto të tillë kur bëhet fjalë për një personazh aq të famshëm sa ajo është tepër i madh.


TË NGJASHME