HomeShowbiz

Dua Lipa shkëlqyese dhe provokuese në fustan të shkurtër

Dua Lipa di sesi të tërheqë gjithmonë vëmendjen.

Këngëtarja shqiptare, Dua , është shfaqur joshëse në një postim në Instagram.

E veshur me një fustan të shkurtër bardh e zi ajo ka treguar këmbët e gjata e seksi, e ulur me taka në krevat.

Poza që ka marrë e bën të duket akoma më seksi e komplimetet e shumta nuk kanë munguar.TË NGJASHME