HomeShowbiz

Dua Lipa u transformua në njeri tjetër dhe i punoi një rreng të gjithëve/VIDEO

dualipa

Dua Lipa do të jetë e ftuara e radhës në emisionin e Ellen DeGeneres. Ajo ka realizuar një kamerë të fshehtë për këtë emision, që do të trasnmetohet e plotë më vonë. Dua vuri një paruke dhe një palë syze për të mos u njohur dhe shkoi në një supermarket, ku i afrohej njerëzve dhe fliste pa kuptim tekstin e këngës së saj “New rules”. Gruaja që Dua iu afrua nuk e njohu fare, madje filloi t’i jepte disa këshilla ashtu e trembur nga sjellja e këngëtares.


TË NGJASHME