HomeShowbiz

Dua Lipa uron 28 Nëntorin në gjuhën shqipe

Dua Lipa para pak minutash e ka publikuar një video në Instagram ku ka zgjedhur t’i uroj të gjithë shqiptarët në gjuhën shqipe, derisa shihet me flamurin kuq e zi në krahë.

Kjo video është shkëputur nga performanca e saj në festivalin ‘SunnyHill’ i cili u mbajt më 10 gusht në parkun e Gërmisë.

”Urime dita e flamurit ?? me shumë dashuri”, ka shkruar Dua dhe ka pranuar komente të shumta nga ndjekësit.

 

https://www.instagram.com/p/BqulUZ3Bufe/


TË NGJASHME