HomeShowbiz

Dua Lipa vendos ti “çmend” të gjithë

Është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për këngëtaren kosovare me famë botërore, Dua Lipa e cila është mjaft e përfolur në mediat rozë.

Ajo është një prej femrave më me stil dhe shfaqet çdo herë me stile të ndryshme dhe unike.

Së fundmi ajo ka postuar disa imazhe në Instagram ku është shfaqur me një kostum të zi që reflektonte tërë shkëlqim mbi të.

ImageTË NGJASHME