HomeShowbiz

Dua Lipës i propozojnë për martesë

Nuk janë të paktë fansat që përmes komenteve dhe postimeve në rrjetet sociale bëjnë propozime për martesë të preferuarve të tyre.

Dua Lipa këtë herë ka marrë një propozim për martesë dhe  ‘live’ gjatë parakalimit në tapetin e kuq për NRJ Awards.

Një fans e ka inçizuar rastin kur ai vetë i ka bërë propozimin këngëtares, madje me një unazë në dorë.

Por, Dua e cila është në një lidhje dhe madje shumë e lumtur me Isaac Carew, duke qeshur e ka refuzuar fansin me “Haha No!”.

 

https://twitter.com/DuaLipaIRL/status/1061643984811053056

 


TË NGJASHME