HomeShowbiz

‘Duhet të zësh shumë dashnorë’, Roza Lati i kthehet keq komentuesit

Roza Lati është një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar. Moderatorja është shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetet e saj sociale, sidomos në Instagram ku poston çdo gjë rreth jetës së saj.

Së fundmi, në Instastory ajo ka kërkuar mendimin e fansave për të blerë një makinë.

“Çfarë makine mendoni se duhet të marr?”- ka pyetur Roza.

Fansat kanë dhënë mendime nga më të ndryshme por pyetja që mori më shumë vëmendje ishte:

“Duhet të zësh shumë dashnor që ta blesh”- i shkruante ndjekësi.

“Sa keq që këtu në Shqipëri nuk beson njeri kur mundohet robi vetë në jetë.”- i është përgjigjur Roza duke i mbyllur gojën kështu ndjekësit.

auto_Screenshot_21558511854.jpg

TË NGJASHME