HomeShowbiz

“DUKAT”\ Capital T na prezanton me ‘dukatin’ e tij

Këngëtari Capital T ka publikuar para pak orësh projektin më të ri muzikor me titullin “Dukat”, ku “dukat” sipas artistit ka qenë ish-i i tij. Për ata që ndoshta nuk e dinë, fjala dukat i referohet arit, sendeve me vlerë.

Me një klip veror, muzikë ritmike dhe me producim nga “Panda Music” kënga është perfekte për këtë verë.

Ju ftojmë ta dëgjoni më poshtë me video:

Kujtojmë që kënga e fundit e publikuar nga Capital T ishte para një muaji në bashkëpunim me Alban Skënderaj dhe deri tani ka qenë mjaft e suksesshme.


TË NGJASHME