HomePsikologji

Duke filluar nga numri deri tek ngjyra e fatit, gjithçka që duhet të dini për shenjën tuaj të horoskopit

Dashi

Dita më me fat: E marta

Muaji më me fat: Prill, Korrik, Tetor, Janar

Numrat e fatit: 1, 9

Guri i fatit: Diamant

Ngjyra e fatit: E kuqja

Demi

Dita e fatit: E premte

Muaji i fatit: Maj, Gusht, Nëntor, Shkurt

Numrat e fatit: 4,6

Guri i fatit: Smeraldi

Binjakët

Dita me fat: E mërkura

Muajt e fatit: Qershor, Shtator, Dhjetor, Mars

Numrat e fatit: 5,9

Guri i fatit: Agat

Ngjyra e fatit: E verdha

Gaforrja

Dita më me fat: E hënë

Muaji më me fat: Prill, Korrik, Tetor, Janar

Numrat e fatit: 3,7

Guri i fatit: Perla

Ngjyra e fatit: Jeshile

Luani

Dita më me fat: E diela

Muaji më me fat: Maj, Gusht, Nëntor, Shkurt

Numrat e fatit: 8,9

Guri i fatit: Rubini

Ngjyra e fatit: Gold dhe portokalli

Virgjëresha

Dita më me fat: E Mërkura

Muaji më me fat: Qershor, Shtator, Dhjetor, Mars

Numrat e fatit: 3,5

Guri i fatit: Safiri

Ngjyra e fatit: Blu dhe jeshile

Peshorja

Dita më me fat: E Premte

Muaji më me fat: Prill, Korrik, Tetor, Janar

Numrat e fatit: 6,9

Guri i fatit: Opali

Ngjyra e fatit: Blu dhe lavandër

Akrepi

Dita më me fat: E Martë

Muaji më me fat: Maj, gusht, nëntor, shkurt

Numrat e fatit: 2,4

Guri i fatit: Topaz

Ngjyra e fatit: Ngjyrat e errëta të purpurta

Shigjetari

Dita më me fat: E Enjte

Muaji më me fat: Qershor,shtator,dhjetor,mars

Numrat e fatit: 5,7

Guri i fatit: Bruz ( një gur ngjyrë blu në jeshile që gjendet më së shumti pranë lumenjëve)

Ngjyra e fatit: Vjollcë

Bricjapi

Dita më me fat: E Shtunë

Muaji më me fat: Prill, korrik, tetor, janar

Numrat e fatit: 2,8

Guri i fatit: Granat

Ngjyra e fatit: Jeshile e errët dhe kafe

Ujori

Dita më me fat: E Mërkurë

Muaji më me fat: Maj gusht nëntor shkurt

Numrat e fatit: 1,7

Guri i fatit: Ametist

Ngjyra e fatit: Blue e ndezur

Peshqit

Dita më me fat: E Premte

Muaji më me fat: Qershor, shtator, dhjetor, mars

Numrat e fatit: 2,6

Guri i fatit: Akuamarine

Ngjyra e fatit: E gjelbër e zbehtë dhe bruz


TË NGJASHME