HomeShowbiz

Duke kërcyer tallava në klub, del video e ish-konkurrentes së Përputhen

Filloreta Pira është vajza nga Kosova, banuese në Zvicër, që u bë pjesë e Përputhen nga fundi i këtij edicioni, ku u shpreh se ishte një vajzë e fortë dhe me karakter. Që në fillim të emisioni ajo u deklarua vetëm për Mevlanin dhe pati disa përplasje me vajzat e tjera, por që në fund nuk ia doli ta bënte për vete të riun nga Kavaja duke dalë të dy beqarë nga Përputhen.

Në një video të fundit të publikuar nga faqja “Vipat_e_bllokut_official” shihet Filloreta shumë ndryshe nga çfarë e kemi parë në ekran.

Filloreta ndodhet në një klub duke kërcyer bellydance, por nga veshja e hapur i dalin edhe pjesët intime.


TË NGJASHME