HomeSociale

Durrës/ Makina përplas të moshuarin. Shoferi “arratiset” nga vendngjarja

Një makinë ka përplasur një kalimtar në Durrës, ndërkohë që drejtuesi i mjetit është larguar nga vendngjarja.

Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur rreth orës 09:05, në lagjen Nr. 6.

“Një mjet i paidentifikuar ka përplasur shtetasin këmbësor K.Ç., 80 vjeç , i cili u trasportua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve”, njofton policia.


TË NGJASHME