HomeShowbiz

E akùzoi për dhùnë, Hyseni thumbon Alvisën pas kaq muajsh: Ta shohë se…

Alvisa Qarri dhe Hysen Ramaj ishin dy nga konkurrentët që shkaktuar zhurmën më të madhe në “Përputhen” sezonin e kaluar. Të dy ishin në program në kërkim të një partneri, ndërkohë që bashkë sapo ishin ndarë nga një lidhje e gjatë.

Skandali shpërtheu kur dyshja hodhën drejt njëri-tjetriti akùza tradhtie dhe ushtrim dhùne.

Alvisa më pas u rikthye në program nga ku edhe doli çift me Bashkimin, por lidhja e tyre zgjati vetëm pak muaj.

E kur ka kaluar një kohë e konsiderueshme që nga sherri i bujshëm në “Përputhen Prime”, Hyseni ka thumbuar ish-partneren e tij me një video në Tik-Tok ku dëgjohet audio nga një intervistë e Stresit.

“Kujt ja dedikon këtë look sot?

-Exit tim, ta dijë se çfarë ka humbur.”


TË NGJASHME