HomeShowbiz

E bukur dhe plot hijeshi, Rihanna mahnit Londrën

Ajo është një nga netët më të mëdha të modës, ku tapeti i kuq mbushet me plotë supermodele, ikona të stilit dhe dizajner.

Dhe Rihanna u sigurua se do të marr vëmendjen kur u bashkua me Cate Blanchett dhe Julia Roberts në British Fashion Awards 2019 të hënën në mbrëmje.

Superylli 31 vjeçare u shfaq me një fustan të shkurtër dhe të gjelbërt.


TË NGJASHME