HomeShowbiz

E bukura Jonida Maliqi, ja se si duket këngëtarja me bikini

Këngëtarja e dashur dhe shumë e njohur për publikun Jonida Maliqi, padyshim që është një nga emrat më të njohur të estradës shqiptare.

Emri i saj është lakuar në media për arsye të shumta, për jetën luksoze që ajo e bën si dhe për lidhjen me Romeo Veshaj.

Suksesi në muzikë, biznesi i saj, jeta private, e stili i veçantë i veshjes, kanë qenë gjithashtu disa nga arsyet pse Jonidën e kemi parë shumë të komentuar.

Mirëpo pavarësisht të gjithave, komenteve pozitive e negative ajo po e shijon jetën pranë njerëzve më të dashur.

Njëherë u tha se u nda nga Romeo, tani çifti duket më të lumtur se kurrë. Sigurisht se edhe prapa fotos së saj të fundit në të cilën duket seksi në bikini fshihet ai.

Jonida e ka ndarë me ndjekësit një imazh në të cilin duket tejet joshëse.


TË NGJASHME