Lajme Showbiz

E frikshme dhe e bukur Gjyste Vulaj për Halloween

E besoni apo jo këto dy foto që shihmi në dy personazhe të ndryshëm fshihet ylli i muzikës shqiptare Gjyste Vulaj.

Po sepse është Halloween e ajo i ka realizuar këto dy kostume tek një prej artistëve më të mirë në Podgoricë, por nëse ju duken si të frikshme shikoni mirë se artistja duket mjaft seksi dhe e bukur.

Ne nuk do të ishin trembur shumë sikur ta shihnim kështu “live” këngëtaren, po ju?!.

 

Related posts

Përgjimi 5 i “Bild”/ Si Blihen votat!

Mila

Parashikimi i motit data 22 Korrik 2019

Mila

Ishte nisur drejt studios së emisionit/ Bardh Spahia ndalohet live nga policia

Mila
Na Kontaktoni!